6:58:15 AM   1399 / 04 / 22       ورود

وقتى می گوییم «بسیج»، مراد ما فقط یک مجموعه‏ ى نظامى و مُلبس به لباس نظامى و آموزش‏هاى نظامى نیست، بلکه بسیج، یعنى مجموعه‏ ى انسان‏هایى که نیروى خودشان را به میدان می آورند تا در جهاد عمومى کشور و ملت‏شان، در جهت رسیدن به قله‏ ها، فعال باشند و با آنها همکارى کنند و در کارشان سهیم باشند؛ این، معناى بسیج است.


سلام به شما دوست عزیز

به دلیل این که وقت طلاست وجا هم برای نوشتن کم ، بدون مقدمه میریم سر اصل مطلب

تا حالا کلمه طرح ولایت را شنیدید؟ شاید براتون آشنا باشه! البته اگه یکمی اهل خبر باشید ممکنه گزارشی را که از این طرح ، در بیست و نهم  ماه مبارک رمضان امسال یعنی سال 91 پخش شده را به خاطر بیارید.طرح ولایت ؛ یک دوره آموزشی با موضوعات معرفتی ،بصیرتی و تربیت دینیست، که هر ساله فقط در تابستان و با ظرفیت محدودی برگزار  میشود. امروز استکبار جهانی با انواع دسیسه ها  و توطئه ها یی در قالب تهدیدات نرم با عناوین مختلف سعی در جدا نمودن قشر جوان بویژه دانشجویان از تفکر ناب اسلامی ونظریه مترقی دینی سیاسی آن یعنی ولایت فقه که به عنوان ریشه ای ترین رکن این نظامست را دارد ، لذا ضروت پرداختن به آموزه های دینی خصوصاًمباحث معرفتی ،اخلاقی و بصیرتی در بین دانشجویان بیشتر احساس میشود .بر همین اساس کانونی در جهت استمرار و تداوم آموزه های مبانی اندیشه اسلامی (طرح ولایت ) با محوریت کانون طرح ولایت در بسیج دانشجویی ایجاد شده است .حالا ما از شما میخواهیم که ما را در برگزاری  چنین کلا سهایی در دانشگاهمان یاری کنید تا کسانی که علاقه مند به شرکت دراین طرح هستند ولی با شرایطش مشکل دارند بتوانند از این کلاس ها بهره مند شوند .

 

در صورت تمایل به عضویت در این کانون  با اهداف دیگر ما هم آشنا شوید:

الف) برنامه ریزی و برگزاری همایش و گرد همایی با مو ضوعات آشنایی با مسائل روز ، کارکرد دین درعر صه های مختلف (اقتصاد،سیاست ،مهدویت،انتظار ،فرهنگ و...) با همکاری کانون های مربوطه

ب) برنامه ریزی در جهت ارتقای معرفت ، بصیرت و تربیت دینی دانشجویان

ج) جمع آوری سؤالات و شبهات موجود در دانشگاه و پیگیری در جهت دریافت پاسخ آن ها

د)برگزاری کلاسهای تداوم طرح ولایت ،تهیه وتنظیم لوازم کمک آموزشی ،جزوات و سدی های مورد نیاز ... در طول سال

 

مسئول کانون : آقای مهدی رادان 

جانشین خواهر کانون : خانم روح اله

 

منتظرتان در جلسه کانونی هستیم تا آن روز خداحافظ