پیامبر اکرم(ص) می فرمایند:  سه چیز در هر که نباشد هیچ عملی از او کامل نگردد: تقوایی که او را از نافرمانی خدا بازدارد؛ اخلاقی که بوسیله آن با مردم جاهل مدارا کند و بردباری که بوسیله آن رفتار جاهلانه را دفع کند.              ***             رسول مکرم اسلام: هر طور باشید، همانگونه به شما حکومت می شود           ***            اوج عقل بعد از دینداری، دوستی با مردم و خوبی کردن به هر آدم نیک و بد است.            ***            رسول گرامی اسلام(ص) فرمودند: خدا را آن گونه عبادت کن که گویى او را مى بینى، چون اگر تو او را نمى بینى، او تو را مى بیند         ***         آدمی آنگونه که زندگی کرده می میرد و بر همان حال که مرده است محشور می گردد.       ***                هرکس بتواند کار حرامی انجام دهد و آن را فقط از ترس خدا فرو گذارد، خداوند در همین دنیا، پیش از آخرت بهتر از آن را به او عوض می دهد.             ***               رسول اکرم(ص) فرمودند:   نسبت به عمر خود بیش از دارائی ات بخیل باش             ***            خدا را محبوب مردم سازید تا خداوند هم شما را دوست داشته باشد ***            هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد روز قیامت حسرتش را خواهد خورد         ***        من ضامن خانه‌ای در ... بالاترین قسمت بهشتم، برای کسی که مجادله را رها کند، هر چند حق با او باشد،  و کسی که دروغ را واگذار کند، هر چند شوخی باشد، و کسی که اخلاقش را نیکو گرداند.               ***              آیا شما را از بهترین خصلت های دنیا و آخرت خبر بدهم ؟ ,گذشت کردن از کسی که به شما ستم کرده است، پیوستن به کسی که از شما بریده است، خوبی کردن به کسی که به شما بدی کرده است و عطا کردن به کسی که از شما دریغ داشته و محرومتان نموده است.       ***   امیر المومنین(ع) فرمودند: از خدا بترس اگر چه اندکی و میان خود و خدایت پرده ای (از شرم) قرار ده اگر چه نازک باشد.             ***         پیامبر اکرم فرمود:  زیادتر بودن خشوع بدن از خشوع دل نزد ما نفاق است.       ***       پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) می فرمایند: هر که دخترش را خوب تربیت کند و علم شایسته به او بیاموزد واز نعمتهایی که خدا به او عطا فرموده به خوبی بهره مندش کند آن دختر مانع و سپر پدر در برابر آتش دوزخ خواهد شد

12:15:04 PM 1401 / 07 / 05
 
امور خوابگاه ها

 اطلاعیه امور خوابگاهها برای دانشجویان جدیدالورود:

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود متقاضی خوابگاه

 

 


 

* دانشجویان متقاضی خوابگاه قبل از شروع ثبت نام موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایند.


1- پذیرش و ثبت نام در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کاشان از سال تحصیلی 92-91 به صورت غیرحضوری و از طریق لینک ثبت نام اینترنتی خوابگاه (در پایین همین صفحه قسمت مراحل ثبت نام خوابگاه) می باشد.


2- ارائه مستندات ذکر شده از سوی دانشجو در بخش امتیازبندی و اولویت پذیرش سیستم ، در هنگام ثبت نام حضوری در دانشگاه الزامی است.

 

3- چگونگی پذیرش و تاریخ ثبت نام در خوابگاه بر اساس تقویم اعلام شده از سوی اداره خوابگاه ها و براساس فرآیند ثبت نام (در پایین همین صفحه قسمت مراحل ثبت نام خوابگاه) خواهد بود.


4- در حال حاضر این دانشگاه با کمبود ظرفیت اسکان خوابگاهی مواجه می باشد و طبق امکانات موجود و امتیاز بندی به متقاضیان واجد شرایط خوابگاه داده خواهد شد


 5- به علت کمبود ظرفیت اسکان خوابگاهی به دانشجویانی که محل اسکان آنها منطقه کاشان و شهرهای اطراف می باشد خوابگاه تعلق نخواهد گرفت. لذا به اینگونه درخواست ها ترتیب اثر داده نخواهد شد.


 6- دانشجویانی که خوابگاه به ایشان تعلق نمی گیرد در صورت تمایل می توانند از طریق معاونت دانشجویی فرهنگی به خوابگاه های خود گردان معرفی شوند.


 7- دانشجویان دختر ساکن در خوابگاه که قصد دارند به منزل اقوام و آشنایان در شهر محل تحصیل و یا شهرهای اطراف بروند باید پس از پرینت و دریافت فرم بستگان (در قسمت مراحل ثبت نام خوابگاه) نسبت به تکمیل و ثبت امضای محضری سرپرست خود اقدام و در هنگام ثبت نام حضوری در دانشگاه ارائه دهند.
 

 

* مراحل ثبت نام خوابگاه:

دانشجویان متقاضی خوابگاه پس از انجام مراحل ذیل و طبق فرایند ، در روزهای تعیین شده جهت ارائه مدارک مربوطه به معاونت دانشجویی فرهنگی (واقع در دانشکده پزشکی) مراجعه نمایند. تکمیل و یا تحویل فرم های ذیل الزامی است.

مهم: تحویل فرم تعهدنامه محضری ثبت شده در یکی از دفاتر اسناد رسمی  کشور جهت استفاده از هر یک از تسهیلات رفاهی  و خوابگاه در هنگام ثبت نام الزامی و اجباری است.

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته جدید الورود متقاضی خوابگاه در سال تحصیلی 92-91

دانشگاه علوم پزشکی کاشان به علت عدم وجود ظرفیت خوابگاهی هیچ گونه تعهدی جهت ارائه خوابگاه به دانشجویان کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول و دوم ورودی سال تحصیلی 92-91 ندارد.

.

 

* نشانی اداره امور خوابگاه ها:

 

بلوار قطب راوندی - دانشگاه علوم پزشکی کاشان - دانشکده پرستاری و مامایی - اداره امور خوابگاه ها

 

• شماره تماس با اداره امور خوابگاهها:  می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره  25 - 5550021 0361 و داخلی های 285 و 254 و 270 و 601 و 602 و 290   یا با شماره مستقیم    5550366 -   0361  تماس حاصل نمایید و یا در صورت تمایل پیام خود را از طریق قسمت درج نظر بینندگان همین صفحه برای ما ارسال نمایید.

:

...................................................................................................................................................................................

ساعت : 15:0 -  روز  : سه شنبه  - 22 /  6 / 1390 /  شماره خبر : 41 / تعداد نمايش :12794

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر