پیامبر اکرم(ص) می فرمایند:  سه چیز در هر که نباشد هیچ عملی از او کامل نگردد: تقوایی که او را از نافرمانی خدا بازدارد؛ اخلاقی که بوسیله آن با مردم جاهل مدارا کند و بردباری که بوسیله آن رفتار جاهلانه را دفع کند.              ***             رسول مکرم اسلام: هر طور باشید، همانگونه به شما حکومت می شود           ***            اوج عقل بعد از دینداری، دوستی با مردم و خوبی کردن به هر آدم نیک و بد است.            ***            رسول گرامی اسلام(ص) فرمودند: خدا را آن گونه عبادت کن که گویى او را مى بینى، چون اگر تو او را نمى بینى، او تو را مى بیند         ***         آدمی آنگونه که زندگی کرده می میرد و بر همان حال که مرده است محشور می گردد.       ***                هرکس بتواند کار حرامی انجام دهد و آن را فقط از ترس خدا فرو گذارد، خداوند در همین دنیا، پیش از آخرت بهتر از آن را به او عوض می دهد.             ***               رسول اکرم(ص) فرمودند:   نسبت به عمر خود بیش از دارائی ات بخیل باش             ***            خدا را محبوب مردم سازید تا خداوند هم شما را دوست داشته باشد ***            هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد روز قیامت حسرتش را خواهد خورد         ***        من ضامن خانه‌ای در ... بالاترین قسمت بهشتم، برای کسی که مجادله را رها کند، هر چند حق با او باشد،  و کسی که دروغ را واگذار کند، هر چند شوخی باشد، و کسی که اخلاقش را نیکو گرداند.               ***              آیا شما را از بهترین خصلت های دنیا و آخرت خبر بدهم ؟ ,گذشت کردن از کسی که به شما ستم کرده است، پیوستن به کسی که از شما بریده است، خوبی کردن به کسی که به شما بدی کرده است و عطا کردن به کسی که از شما دریغ داشته و محرومتان نموده است.       ***   امیر المومنین(ع) فرمودند: از خدا بترس اگر چه اندکی و میان خود و خدایت پرده ای (از شرم) قرار ده اگر چه نازک باشد.             ***         پیامبر اکرم فرمود:  زیادتر بودن خشوع بدن از خشوع دل نزد ما نفاق است.       ***       پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) می فرمایند: هر که دخترش را خوب تربیت کند و علم شایسته به او بیاموزد واز نعمتهایی که خدا به او عطا فرموده به خوبی بهره مندش کند آن دختر مانع و سپر پدر در برابر آتش دوزخ خواهد شد

12:35:00 PM 1402 / 01 / 08
 

 قابل توجه دانشجویان و پرسنل محترم دانشگاه:
  قیمت غذای دانشجویی برای سال تحصیلی 97- 96
بر اساس نامه معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نرخ جدید وعده های غذایی دانشجویان در دانشگاه های علوم پزشکی کشور از آغاز سال تحصیلی 97-1396 برای هر وعده صبحانه: 6000  ریال و برای هر  وعده ناهار و شام: 12000 ریال می باشد.
هزینه ناهار کارکنان و شام دانشجویان پردیس خودگردان و دانشجویان بورسیه گروه ج(ساکن در خوابگاه های دانشجویی) برابر قیمت تمام شده محاسبه و اخذ می گردد
.

نام کاربری :شماره کارت تغذیه ؛ رمز عبور به صورت پیش فرض :عدد 1  یا  شماره ملی کاربر
توجه : با توجه به احتمال سوء استفاده از کلمه عبور اولیه شما، در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز کاربری خود اقدام نمایید.

انتخاب نوع سلف حین رزرو:برای وعده صبحانه و شام: سلف خوابگاه مرتبط
برای وعده ی ناهار: شنبه تا چهارشنبه سلف مرکزی و پنج شنبه سلف خوابگاه مرتبط

  اگر تعداد غذای رزرو شده و دریافت نشده دانشجویان برای وعده های ناهار و شام در هر ماه بیش از 2 مورد در برنامه ثبت گردد به صورت اتوماتیک سیستم به ازای هر وعده مبلغ 40000 ریال از موجودی اعتبار کارت تغذیه آنها به عنوان جریمه کسر خواهد کرد.

در صورت ایجاد مشکل برای کارت تغذیه و یا ایرادات مرتبط با نام کاربری و رمز عبور با داخلی 508 تماس گرفته یا به واحد پذیرش سلف سرویس مراجعه نمایید.
در صورت مشاهده هر گونه ایراد مرتبط با شارژ اینترنتی یا عدم باز شدن لینک صفحه اصلی سامانه با داخلی 577 دانشگاه (آقای مهندس غلامی)تماس حاصل نمایید.

 فایل های آموزشی ذیل (علی الخصوص فایل نحوه ی شارژ اینترنتی کارت تغذیه) را حتماً دریافت و مطالعه فرمایید. بدیهی است مسئولیت اشتباهات ناشی از عدم مطالعه فایل های آموزشی ذیل بر عهده خود دانشجو می باشد.

****به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند ساعت توزیع غذا از 11:30 لغایت 13:45 دقیقه می باشد از این ساعت به بعد غذاها به صورت روز فروش به متقاضیان ارائه می شود ، در صورت کمبود غذا  سلف دانشجویی در قبال دانشجویانی که غذا رزرو نموده و دیر مراجعه کرده اند،  تعهدی ندارد.
 
دانشجویان گرامی می توانند در صورت بروز مشکل در رزرو غذا در ساعات غیر اداری با شماره 09133631469 مهندس غلامی در ارتباط باشند

( لینک دریافت فایل نحوه ی رزرو اینترنتی غذا)
(لینک دریافت فایل نحوه ی شارژ اینترنتی کارت تغذیه –گزارش شارژها و خریدهای اینترنتی –نحوه تغییر رمز عبور)
لینک برنامه غذایی

مراحل کار با دستگاه رزرو غذا

لطفا قبل از رزرو غذا برنامه غذایی را کامل مشاهده نمایید

آخرین به روز رسانی 95/8/5
   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر