پیامبر اکرم(ص) می فرمایند:  سه چیز در هر که نباشد هیچ عملی از او کامل نگردد: تقوایی که او را از نافرمانی خدا بازدارد؛ اخلاقی که بوسیله آن با مردم جاهل مدارا کند و بردباری که بوسیله آن رفتار جاهلانه را دفع کند.              ***             رسول مکرم اسلام: هر طور باشید، همانگونه به شما حکومت می شود           ***            اوج عقل بعد از دینداری، دوستی با مردم و خوبی کردن به هر آدم نیک و بد است.            ***            رسول گرامی اسلام(ص) فرمودند: خدا را آن گونه عبادت کن که گویى او را مى بینى، چون اگر تو او را نمى بینى، او تو را مى بیند         ***         آدمی آنگونه که زندگی کرده می میرد و بر همان حال که مرده است محشور می گردد.       ***                هرکس بتواند کار حرامی انجام دهد و آن را فقط از ترس خدا فرو گذارد، خداوند در همین دنیا، پیش از آخرت بهتر از آن را به او عوض می دهد.             ***               رسول اکرم(ص) فرمودند:   نسبت به عمر خود بیش از دارائی ات بخیل باش             ***            خدا را محبوب مردم سازید تا خداوند هم شما را دوست داشته باشد ***            هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد روز قیامت حسرتش را خواهد خورد         ***        من ضامن خانه‌ای در ... بالاترین قسمت بهشتم، برای کسی که مجادله را رها کند، هر چند حق با او باشد،  و کسی که دروغ را واگذار کند، هر چند شوخی باشد، و کسی که اخلاقش را نیکو گرداند.               ***              آیا شما را از بهترین خصلت های دنیا و آخرت خبر بدهم ؟ ,گذشت کردن از کسی که به شما ستم کرده است، پیوستن به کسی که از شما بریده است، خوبی کردن به کسی که به شما بدی کرده است و عطا کردن به کسی که از شما دریغ داشته و محرومتان نموده است.       ***   امیر المومنین(ع) فرمودند: از خدا بترس اگر چه اندکی و میان خود و خدایت پرده ای (از شرم) قرار ده اگر چه نازک باشد.             ***         پیامبر اکرم فرمود:  زیادتر بودن خشوع بدن از خشوع دل نزد ما نفاق است.       ***       پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) می فرمایند: هر که دخترش را خوب تربیت کند و علم شایسته به او بیاموزد واز نعمتهایی که خدا به او عطا فرموده به خوبی بهره مندش کند آن دختر مانع و سپر پدر در برابر آتش دوزخ خواهد شد

8:01:28 AM 1399 / 04 / 22
 

 

غذاخوری مرکزی

مسئول سلف سرویس: ابوالفضل رعیت
 
 

سلف سرویس دانشگاه با مساحتی بالغ بر 1300 متر مربع،با سه سلف جداگانه ویژه دانشجویان پس و دختر و یکی ویژه کارکنان،در ضلع شمالی پردیس آموزشی دانشگاه قرار دارد.

سلف سرویس شامل واحدهای انبار با مساحت 150 متر مربع، سردخانه های زیر صفر با مساحت تقریبی 16 مترمربع و بالای صفر با مساحت تقریبی 30 متر مربع،واحد طبخ غذا ( آشپزخانه) با مساحت 500 مترمربع،و... می باشد.

همچنین سلف مرکزی مجهز به دستگاههای لازم جهت آماده سازی و طبخ غذا،(کباب پز،دستگاههای آماده سازی سبزیجات،چرخ گوشت ،سیخ شوی ،یخچال ایستاده و... می باشد.

سلف مذکور دارای 120 میز و 750 صندلی می باشدو به طور متوسط روزانه 1200 پرس وعده ناهار،1000 پرس وعده شام سرویس دهی می شود.

برنامه غذایی در وعده های صبحانه ،ناهار و شام ( دو منو )به صورت هفتگی توسط کارشناس تغذیه واحد مربوطه تهیه می گردد.

 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر