پیامبر اکرم(ص) می فرمایند:  سه چیز در هر که نباشد هیچ عملی از او کامل نگردد: تقوایی که او را از نافرمانی خدا بازدارد؛ اخلاقی که بوسیله آن با مردم جاهل مدارا کند و بردباری که بوسیله آن رفتار جاهلانه را دفع کند.              ***             رسول مکرم اسلام: هر طور باشید، همانگونه به شما حکومت می شود           ***            اوج عقل بعد از دینداری، دوستی با مردم و خوبی کردن به هر آدم نیک و بد است.            ***            رسول گرامی اسلام(ص) فرمودند: خدا را آن گونه عبادت کن که گویى او را مى بینى، چون اگر تو او را نمى بینى، او تو را مى بیند         ***         آدمی آنگونه که زندگی کرده می میرد و بر همان حال که مرده است محشور می گردد.       ***                هرکس بتواند کار حرامی انجام دهد و آن را فقط از ترس خدا فرو گذارد، خداوند در همین دنیا، پیش از آخرت بهتر از آن را به او عوض می دهد.             ***               رسول اکرم(ص) فرمودند:   نسبت به عمر خود بیش از دارائی ات بخیل باش             ***            خدا را محبوب مردم سازید تا خداوند هم شما را دوست داشته باشد ***            هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد روز قیامت حسرتش را خواهد خورد         ***        من ضامن خانه‌ای در ... بالاترین قسمت بهشتم، برای کسی که مجادله را رها کند، هر چند حق با او باشد،  و کسی که دروغ را واگذار کند، هر چند شوخی باشد، و کسی که اخلاقش را نیکو گرداند.               ***              آیا شما را از بهترین خصلت های دنیا و آخرت خبر بدهم ؟ ,گذشت کردن از کسی که به شما ستم کرده است، پیوستن به کسی که از شما بریده است، خوبی کردن به کسی که به شما بدی کرده است و عطا کردن به کسی که از شما دریغ داشته و محرومتان نموده است.       ***   امیر المومنین(ع) فرمودند: از خدا بترس اگر چه اندکی و میان خود و خدایت پرده ای (از شرم) قرار ده اگر چه نازک باشد.             ***         پیامبر اکرم فرمود:  زیادتر بودن خشوع بدن از خشوع دل نزد ما نفاق است.       ***       پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) می فرمایند: هر که دخترش را خوب تربیت کند و علم شایسته به او بیاموزد واز نعمتهایی که خدا به او عطا فرموده به خوبی بهره مندش کند آن دختر مانع و سپر پدر در برابر آتش دوزخ خواهد شد

1:54:41 AM 1398 / 10 / 30
 

 
از سال 1380 تهیه ژتون و رزرو غذا از حالت دستی و کاغذی به اتوماسیون تغییر یافت. سیستم اتوماسیون تغذیه شامل یک کنترل مرکزی و دستگاه های افزایش اعتبار، رزرو و تحویل غذا می باشد. دانشجویان با این سیستم می توانند غذای چهار هفته خود را رزرو نمایند.

روند کار در اداره تغذیه

الف) صدور کارت تغذیه :

دانشجویان پس از ثبت نام کارت دانشجویی خود را که کارت تغذیه نیز می­باشد از آموزش کل دریافت می­نمایند.

ب) تنظیم برنامه غذایی بصورت ماهیانه و یا 2 هفته یکبار

ج) رزرو غذا به صورت اتوماسیون می­باشد که دانشجو می­تواند تا 4 هفته را رزرو نماید و با مراجعه به سلف سرویس و کشیدن کارت، غذا را دریافت نماید.

د) تحویل سهمیه مواد غذایی دانشجویی شامل برنج، گوشت، روغن، مرغ، قند و شکر سه بار در سال

هـ) شرکت در جلسه مناقصه پیمانکار سلف سرویس و ارائه پیشنهادات در مورد قرارداد و انتخاب پیمانکار

و) نظارت بر بهداشت، طبخ و توزیع غذا

 برای ورود به صفحه رزرو اینترنتی غذا کلیک کنید 

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر